Naujienos

„Diginet LT“ komanda „Barzda“ – „Hercules Trophy Vilnius 2015“ čempionai! (2015-05-16)

Mūsų įmonėje dirba pilni energijos, geros nuotaikos ir nebijantys iššūkių žmonės. Tad kai buvo paskelbta registracija į „Hercules Trophy Vilnius 2015“, komanda kaip mat susirinko ir pasiruošė išbandyti jėgas!

Plačiau

CVbankas.lt dalyvavimas KTU „Karjeros dienos“ (2015-03-05)

Šiais metais vasario 24 d. Kauno „Žalgirio arenoje vykusi didžiausia Baltijos šalyse karjeros kontaktų mugė – KTU „Karjeros dienos 2015“ ‒ duris atvėrė ne tik Kauno technologijos universiteto (KTU), bet visų Kauno universitetų studentams, absolventams bei moksleiviams.

Plačiau

Diginet LT Kalėdinis Retro vakarėlis (2014-12-12)

Atrodo, dar ką tik švietė saulė ir šildė mus pro biuro langus, o tik žvilgt vieną dieną – SNINGA! Suskubome žiūrėti į kalendorių – jau lapkritis! Metas ruoštis kasmetiniam kalėdiniam „Diginet LT“ vakarėliui!

Plačiau

Spalvotas Diginet LT bėgimas „The Color Run“ (2014-08-30)

Vasarai einant į pabaigą, vis labiau apima rudeniškos nuotaikos, o kad joms nepasiduotų, sportiškasis ir vietoje nenustygstantis „Diginet LT" kolektyvas nutarė sudalyvauti spalvotame „The Color Run Vilnius" 5 kilometrų bėgime ir taip nepamirštamai atsisveikinti su vasara.

Plačiau

Diginet LT 9-asis gimtadienis! (2014-06-03)

Mums jau devyneri metai! Rimtas gimtadienis, reikia rimtai ir švęsti. Netikit? Pasižiūrėkite patys :)

Plačiau

Login 2014: Kuriant internetinį milijoninį verslą Lietuvoje (2014–04–10)

Login renginio metu Diginet LT direktorius Justinas Šimkus dalinosi patirtimi ir teisingais sprendimais, kurie padėjo Aruodas.lt tapti ypač sėmingu internetiniu verslu. O Freeshop.lt portalo vadovė ir Paulius Insoda, NFQ direktorius, dalyvavo diskusijoje "E.parduotuvių nuoma ar kūrimas"

Plačiau

Melagių diena - pranoko pati save (2014-04-02)

Darbas ofise - nuobodi rutina? Tik ne mums! Kai kolegoms nesvetimas geras humoras - darbe niekad neliūdna!

Plačiau

„Diginet LT“ Kalėdos roko stiliumi (2014–01–15)

Šiam vakarėliui ruošėmės ilgai ir kruopščiai. Viskas prasidėjo nuo mažytės idėjos Kalėdų šventę surengti mums geriausiai pažįstamoje vietoje – biure.

Plačiau

Naujokų „prisirašymas“ (2013–11–19)

Na, naujokais jau nebepavadinsi tų, kurie dirba kone metus, bet tradicijos yra tradicijos ir jų laužyti – nevalia. Kol „neprisirašei“ – tu esi naujokas!

Plačiau

„Diginet LT" programuotojų diena (2013-09-26)

13, ir dar penktadienis! Na ir kas! Tas velniškas derinys mums visai nesutrukdė penktadienį, tryliktą, praleisti nuostabiai ir atšvęsti programuotojų dieną.

Plačiau