Naujokų „prisirašymas“ (2013–11–19)

Na, naujokais jau nebepavadinsi tų, kurie dirba kone metus, bet tradicijos yra tradicijos ir jų laužyti – nevalia. Kol „neprisirašei“ – tu esi naujokas!

O viskas prasidėjo tada, kai kartą, išgirdus garsų komentarą „Ei, prirašymas buvo prieš metus, o kiek mūsų padaugėjo?!“, kolektyvas sukluso. Prasidėjo, kaip čia pasakius, lengva sumaištis, ir visi neprisirašiusieji buvo sukviesti į pasitarimą. Ilgai jie „nesilaužė“, greitai suprato: nuo žaidimo taisyklių ir tradicijų neišsisuks. Mąstė mąstė, ir sumąstė, kad spalio 31 diena – puikiai tinka kraupiam ir baimėspersmelktam „prisirašymui“. Tema aiški: Helovinas.

Užduotį turėjo visi: į vakarėlį galėjai patekti tik atrodydamas baisiai. Tiesiogine šio žodžio prasme.

Mūsų įmonėje dirba tik talentingi ir kūrybingi žmonės, tad, patikėkit, kruopštumas ir „galvotumas“ pranoko visus lūkesčius. Žinoma, ruoštasi buvo ilgai, neprisirašiusieji, kaip tikra komanda, pasiskirstė darbus, kiekvienas gavo savo atsakomybės naštą, ir net menkiausia smulkmena buvo gerai apgalvota.

Ir štai ta lemtinga valanda išaušo. Gera buvo. Linksma. Smagu. Nuotaikinga. Smalsu kaip viskas atrodė? Pamatykite patys!